Strona główna Wystawy Fotorelacja | Ogród Rozkoszy w BULVARY Wystawy Fotorelacja | Ogród Rozkoszy w BULVARY Przez Sekretariat - 2025-08-25 387 0 Udział FacebookTwitterPinterestWhatsApp 23 sierpnia w BULVARY (lok. 4) odbyło się otwarcie interdyscyplinarnej wystawy „Ogród Rozkoszy” przygotowanej przez członków Okręgu Wrocławskiego ZPAP. Ekspozycja trwa do 8 września. PODOBNE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Wiadomości MIGRACJE TRANSGRAFICZNE I GRAFIKA GÓR Wiadomości Maja Gajewska | Topografia ciszy Wiadomości Artystyczny Kolektyw RECIPE | wystawa malarstwa w Galerii Versus