wyszukiwanie zaawansowane

Ciechanowska... – Malarstwo

Joanna Ciechanowska, Maciej Hoffman, Małgorzata Łapsa-Malawska
20 paździenika – 3 listopada 2017
Galeria Sztuki Socato, Wrocław, pl. Solny 11

Wystawa twórczości artystów, którzy związani są z Londynem, prezentuje różne techniki malarskie i inspiracje. Wystawiają na całym świecie, działają także w Association of Polish Artists in Great Britain.

Joanna Ciechanowska – absowentka warszawskiej ASP, tworzy grafikę i maluje. Od 2007 roku pełni funkcję Dyrektora Galerii POSK w Polskim Ośrodku Społeczno Kulturalnym w Londynie. Pisze również artykuły i rysuje dla periodyku "Nowy Czas" w Londynie.

Maciej Hoffman – absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Tworzy obrazy w technice olejnej, zajmuje się także fotografią i grafiką cyfrową. Inspiracją artysty jest obserwacja ludzi w ich społecznym, politycznym i osobistym wymiarze; poszukiwanie zdarzeń generujących emocjonalne i intelektualne napięcia. Definiując sztukę jako aspekt wolności, tworzy kolejne prace w ramach cyklu „be free for art”.

Małgorzata Łapsa-Malawska – ukończyła Wydział Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Uprawia malartstwo olejne, grafikę, fotografię, sztukę plakatu. Samotność, izolacja, komunikacja międzyludzka, estetyka pustki i bieli są głównymi tematami jej prac. Od 2014 roku jest związana z galerią The Muse w Londynie.

redakcja©kkuzborska

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Wernisaz

Zdjęcia: K.Szczepaniak