wyszukiwanie zaawansowane

Fotoreportaże

Prezentacje działań artystycznych – wszystkie są podlinkowane.
Uczestnikami lub animatorami są członkowie ZPAP OW.

Redakcja tekstów i grafiki,
webmastering ©kkuzborska

Fotoreportaże 2022

  1. Antoniewicz Mirek – Wyimki
  2. Jan Paweł 2 – Ten, który Jest
  3. Jędrzejewscy – Wielogłos rodzinny
  4. Kuczma M. Waldemar – Podróże Niemożliwe
  5. Malicka-Zamorska Anna – Sny w ogrodzie, Jubileusz 80-lecia urodzin
  6. Międzynarodowy Plener Tarnowskie Góry
  7. Picasso w Obornikach Śląskich
  8. Plener Sokołowsko 2022
  9. Polifonie – Andrzej Głuszek i Jerzy Głuszek
  10. Purzycka Edyta – Portrety w motylach, w ptakach, poza czasem
  11. Retrospekcje – grafika i rysunek
  12. Rosano Ewa – Opowieści
  13. Sekcja Tkaniny Artystycznej – Małe Formy Tkackie
  14. Szpakowska-Kujawska Anna – Rozbijając mrok
  15. Terlikowska Elżbieta – Samotność pudru
  16. Twórczy Dotyk II – Giganci współczesnej rzeźby
  17. Werszler Jerzy – Rysunek jako pełen wyraz artystyczny
  18. Wołczuk Marian – Malarstwo, Jubileusz 80-lecia urodzin

 

Fotoreportaże 2021

 

  1. Antoniewicz Mirek – Przywiezione w walizce
  2. Babicka Anna – Sztuka konserwacji
  3. Baj Stanisław i Borcz Rafał – Nad morzem...
  4. Cichoń Joanna – Pasja widzenia
  5. Glass ON – Venice Glass Week
  6. Jaklewicz Karolina – Ojciec odchodzi
  7. Jaskierska-Albrzykowska Grażyna – Inspiracje
  8. Jatkowisko 2021
  9. Józefowski Eugeniusz Andrzej – Malarstwo
  10. Józefowski Eugeniusz Andrzej – Oczekiwanie
  11. Jubileusz 110-lecia ZPAP
  12. Kaniowski Wojciech – Obiekty
  13. Kasperski Maciej (1969-2020) – Opór i poddanie
  14. Kortyka Stanisław Ryszard – Obrazy
  15. Kulesza Maria – Szkło unikatowe
  16. Liszkowski Witold – Fluktuacje
  17. Made in Foto-Gen – Zjawiska programowane
  18. Malicka-Zamorska Anna – Sny w ogrodzie
  19. Michał Marek – Czarny mniszek
  20. Mielniczyk A., Kazała A.C. ‒ Między
  21. Mielniczyk Anna – Obrazowanie
  22. Nagroda Roku ZPAP za 2020
  23. Nitka Zdzisław – Malarstwo. Nowe prace
  24. Staszczak Michał − Rozmiar ma znaczenie
  25. Werszler Rafał – Obiekty zwinięte
  26. Wieczorek Robert – Odnajdywanie
  27. Wieczorek Robert – Sploty i mereżki

 

Fotoreportaże I-XII 2020

18. wydarzeń za rok 2019, których wówczas nie zamieszczono,
odtworzyłam z własnego archiwum

 

  1. Abel Adam – Deux ex Machina
  2. Aleksandrowicz Monika – Zbiory rozmyte
  3. Aleksiun Jan Jaromir – Jubileusze
  4. Burgielska Bożenna i Burgielski Bartosz – Tkanina ...
  5. Dróżdż Stanisław – Alea iacta est (2003-2005)
  6. Dubiel Pati – Modus operandi
  7. Dworski Mateusz – Miraże, wernisaż, film
  8. Garnik Władysław − Konstrukcje
  9. Gołkowska Wanda – Fi
  10. Janusz-Strzyż Anna i in. – 4×6×25
  11. Jasiński-Szela Kazimierz – 80-lecie...
  12. Jasiński-Szela Kazimierz – Abstrakcje
  13. Jesinowicz-Nguyen Anna – Labirynt tkaczy
  14. Józefowski Eugeniusz – Pogodny Zakład Nagród i Kar
  15. Kapłański Jerzy – Malarstwo
  16. Klimczak-Dobrzanieccy Anna i Andrzej – Małe i duże...
  17. Liszkowski Witold – Kwarantanna
  18. Liszkowski Witold – Multistruktury I
  19. Liszkowski Witold – Multistruktury II
  20. Liszkowski Witold – Struktury magiczne
  21. Liszkowski Witold – Struktury Osobiste
  22. Makowski Krzysztof − Kształt Krzyża
  23. Markowicz Jolanta – Malarstwo
  24. Markowicz Jolanta – Stany świadomości
  25. Mazurkiewicz Alfons (1922-1975) – Ja i moja sztuka...
  26. Okoń-Rudnicka Natalia – Toys' Voice
  27. Pawlak Kazimierz – Zaszklenie
  28. Rogala Maria – 90 dzieł na 90-lecie, film
  29. Rogala Maria – Jubileusz 90-lecia urodzin
  30. Rogala Maria – Ogrody pamięci
  31. Stankiewicz-Szczerbik Beata – Superpozycje
  32. Stramski Piotr – Szarpane i pogięte
  33. Szkło. Męskie rysy − Dzieła
  34. Szkło. Męskie rysy – Wernisaż
  35. Szpakowska-Kujawska Anna – Nagroda Roku ZPAP
  36. Szpakowska-Kujawska Anna – Rytmy
  37. Teatr Sztuk – Koncert dla jednego drzewa
  38. Terlikowska Elżbieta – O nieznanym imieniu, filmy
  39. Truss Krzysztof – Scriptorium
  40. Wieczorek Robert – 25-lecie pracy twórczej
  41. Wieczorek Robert – Dni moje lecą jak tkackie czółenka
  42. Zatrzymaj się – masz we mnie...
  43. Żelechower-Aleksiun Mira – Malarstwo

 

W latach 2017-2019 stronę prowadziły inne osoby

Fotoreportaże 2016

  1. Podsiadły Leon – Rzeźba
  2. 9. Podwodny Wrocław
  3. Kociński Mirosław – Transmisje
  4. Mielniczyk Anna – Identyfikacje malarskie
  5. Dudek-Dürer Andrzej – MetaSfery...
  6. Wrocławski Strukturalizm
  7. Jednomandatowe Jatki
  8. Dudek-Dürer Andrzej – Żywa Rzeźba
  9. Liszkowski W. i Mikołajek M. – Brama
  10. Kasińska Jolanta – Symfonie
  11. Wolanin Bronisław – Ceramika
  12. Liszkowski Witold – Struktury osobiste
  13. Mikołajek Mariusz – Niebieskie okna
  14. Staszczak Michał – Defragmentacje
  15. 20-lecie Grupy Tkackiej Wątek
  16. Kiczura Ludwik (1934-2015) – Wspomnienie
  17. Marek Michał – W dół rzeki
  18. Wilk Urszula – Blumetrie, nieskończoność...
  19. Poradowska-Werszler E.M. – Wciąż dalej
  20. Kasperski Maciej − Sekwencje...
  21. Wrocław now − Wszystkie oblicza chaosu
  22. Zawalińska Anna − Geometryzacja...
  23. Polska − Ćwierćwiecze wolności
  24. Dudek-Dürer Andrzej − Żywa Rzeźba
  25. Okoń-Rudnicka Natalia − Freak Show
  26. Kociński Mirosław – Kombinacje
  27. Żelechower-Aleksiun Mira – Malarstwo
  28. Antoniewicz Mirek & René Pascal − Malarstwo
  29. Nitka-Nikt J. & Ziółkowska J. – Dalekie...
  30. Józefowski Eugeniusz – Nad-pisane książki
  31. Kozera-Radomska Bogna – Fryzy
  32. 25 lat ORKD – Konferencja...
  33. Sztuka na wodzie – Malarstwo
  34. Wilk Urszula – Mój prywatny obszar...
  35. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej – Próba...
  36. Jędrzejewski Michał Kosma – XX | Benefis
  37. Czok & Trzybulska – Szkło i ceramika

 

Fotoreportaże 2015

  1. Wójcik Igor i inni – Postindustrium urojone
  2. Ostoja-Ostaszewski Marek – Malarstwo
  3. Kociński Mirosław – Wokół trójki
  4. Ankiersztejn Marta – Frozen
  5. Błażejewski Piotr – W drodze
  6. Poradowska-Werszler E.M. – JP2 (1920-2005)
  7. Aleksiun Jan Jaromir – Wycinki…
  8. Nitka Zdzisław – Malarstwo
  9. Janczak-Wałaszek E. – Danse, finisaż
  10. Rozpondek Krzysztof – Clay Story
  11. Dubiel Pati i Bors Kasia – Mistrzowie Kina
  12. Cybińska Krystyna – Spotkanie z artystką
  13. Kulig Marek – Archeo
  14. Kociński Mirosław – Tu mieszkam
  15. Nitka Zdzisław – Drzazgi i zadziory
  16. Kiczura Ludwik – Szkło jest...
  17. Lipska-Zworska Irena – Moje światy
  18. Krzetuska-Geppert Hanna (1903-1999)
  19. 7. Park Sztuki
  20. Groyecka-Ratajczak Maria – Wyspa...
  21. Malicka-Zamorska Anna – Po drugiej...
  22. Chierowska Katarzyna – W poszukiwaniu...
  23. Podsiadły Leon – Rzeźby
  24. Barański Leon A. – Scenografia...
  25. Dudek-Dürer Andrzej – Notacje...
  26. Poradowska-Werszler E. – Minął wiek
  27. Staszczak Michał – 10. Resume
  28. Tętno – Galeria Sztuki i Designu
  29. Cybińska Krystyna – Konteksty
  30. Wieczorek Piotr – Stos sztuki
  31. Wroński Tadeusz – Malarstwo
  32. Nitka-Nikt Jolanta – Ludowe inspiracje
  33. Szczepaniak Krystyna – Odlot
  34. Gołuch Wiesław – Na własny rachunek
  35. Kosmala Agata – Pomiędzy
  36. 6. Park Sztuki – Malarstwo
  37. Kasperski Maciej – Keramik Europas
  38. Błażejewski Piotr – W drodze
  39. Burak Sofia – Tkanina
  40. Nitka-Nikt Jolant – Szczypta...
  41. Werszler Rafał – Maski
  42. Janczak-Wałaszek E. i Wałaszek K. – Danse
  43. Poradowska-Werszler E.M. – Obrazy folowane
  44. Rozpondek Krzysztof – Ecce Lutum
  45. Wilk & Dyrda-Kujawska – Biel i czerń...
  46. Chwałczyk Jan – Spotkanie z artystą
  47. Ayama Shinya – Moje widzenie polskich miast
  48. Hałas Józef – Wspomnienie
  49. Poradowska-Werszler Ewa Maria – Malarstwo
  50. Worsztynowicz Monika – Terra Indigena
  51. Staszczak Michał – Obecne/Nieobecne
  52. Poradowska-Werszler E. – Malarstwo
  53. Banaś Kasia i Kuczma Waldemar – Cisza...
  54. Liszkowski Witold – Dzikie pola
  55. Letki Lucyna – Moje klimaty
  56. W Kręgu Krzyża
  57. 25-lecie OR Konserwatorów Dzieł Sztuki
  58. Jojnowicz Małgorzata – Istota koloru
  59. Borowska & Gisges-Dalecka – Przenikanie
  60. Malicka-Zamorska Anna – Ceramika

 

Fotoreportaże 2014

  1. 5. Park Sztuki – Plener Malarski
  2. Ideometrie – Artyści wrocławscy
  3. Rozpondek Krzysztof: Balast – Konfiguracje
  4. Klimczak-Dobrzaniecki A., Jaklewicz K., Nitka Z.
  5. Pięciu muszkieterów –M. Mikołajek, E. Minciel...
  6. Artystyczne Jatki –Galeria otwarta
  7. Worsztynowicz Monika –Demonice
  8. Jaklewicz Karolina – Północ
  9. Harrison Diana – Bounderies
  10. Terlikowska Elżbieta – Cicha obecność
  11. Antoniewicz Mirek – Moje miejsce
  12. Minciel Eugeniusz – Drzwi do malarstwa
  13. Domański Tomasz – Square Babel
  14. Warlikowska M. ET BER – Mycie twarzy
  15. Warlikowska M. ET BER – Jedząc Marilyn
  16. Skarbek Krzysztof – Miłość i...
  17. Antoniewicz Mirek i Pascal Rene – Wietata...
  18. Zawalińska Anna – Origami...
  19. Purzycka Edyta – Od bieli do czerni
  20. Marek Michał – Zamek
  21. Błażejewski Piotr – W drodze, razem ze mną
  22. Pałka-Szyszka Danuta – Malarstwo
  23. Pawlik-Kiebdój Renata – Bestiarium
  24. Zyśko Aleksander Marek – Fotorysunki
  25. Chodurski Jerzy – Anioły-Ptaki
  26. Jakubek Marek – Nominacja profesorska
  27. Stankiewicz-Szczerbik Beata – Autoportrety...
  28. Gloria Artis 2014
  29. 3. Europejski Festiwal Szkła – Animal Planet
  30. Mikrokosmos – Kraina szkła
  31. Wilk Urszula – Linie...
  32. 8. Misterium Zaduszkowe
  33. Józefowski Eugeniusz – Narracje...
  34. Józefowski Eugeniusz – Poruszające Ciało
  35. Liszkowski Witold – Pytania
  36. Domański Tomasz – Square
  37. Sacharczuk Bożena – Konteksty. Ceramika
  38. Świadomość, Przemiany, Rzeczywistość – ZPAF
  39. Nitka-Nikt Jolanta – Szept martwych natur
  40. Poradowska-Werszler E.& – Wieloznaczność lnu...
  41. Krawczyk-Halicka Jadwiga – Na krawędzi
  42. Antoniewicz Mirek – Miejsce...
  43. Jarczewski Jacek – Malarstwo
  44. Precyzja Sztuki Włókna
  45. Młodzi Zdolni
  46. Dudek-Dürer Andrzej – Korelacje...
  47. Kapłański Jerzy – 50 lat malarstwa
  48. Cieślikowska-Kulmatycka M. – Malarstwo...
  49. 40 lat Sztuki Włókna (1974-2014)
  50. Jan Paweł II (1920-2005) – Na fali zdumień
  51. Borgosz Marta – Wybieg
  52. Linia życia – Uznani artyści polscy
  53. Płocica Grażyna – Zajrzyj do wnętrza
  54. Harlender Marcin – Antyornamenty
  55. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej – Zbierane...
  56. Wieczorek Piotr – Teatr scenografii
  57. Jasiński-Szela Kazimierz – Świat abstrakcji
  58. Wielkanoc 2014
  59. Dworski Mateusz – Wizerunki

 

Fotoreportaże 2013

  1. Patuszyńska Monika – Bastards...
  2. Bujak Anna – Rzeźby
  3. Jojnowicz Małgorzata – Reaktywacja
  4. Skarbek Krzysztof – Miłość i strach
  5. Goś Emil – Dawno temu w Breslau
  6. Poradowska-Werszler E.M. – Krzyż...
  7. Burgielski Bartosz – Misterium natury
  8. Międzynarodowe Triennale Tkaniny
  9. Saul Piotr – Tylko żadnego fast...
  10. Projekt Moving Art Box
  11. Kozera-Radomska B. – Malarstwo...
  12. 4. Park Sztuki – Malarstwo
  13. Łaska wiary – JP2 8. rocznica...
  14. Antoniewicz Mirek – In Cammino
  15. Gnacek Stanisław – Nie tylko...
  16. Pawlak Kazimierz – Trzy, Krosno
  17. Purzycka Edyta – Ale się porobiło
  18. Primavera 2013 – ASP Wrocław
  19. Nominacje profesorskie
  20. Karpiński i Podsiadły – Albumy
  21. Splendor tkaniny
  22. Nagroda Roku 2012
  23. Klafta Artur – Pocałunek kochanki
  24. Droga – Tkanina unikatowa
  25. Mikołajek Mariusz – Miejsce
  26. Dudek-Dürer Andrzej – instalacje...
  27. Werszler Jerzy – Rysunek
  28. Świniarski Tadeusz – Malarstwo...
  29. Bator Manfred – Ładne prace ręczne
  30. Górka Wojciech – Może morze...
  31. Liszkowski Witold – Wystawa wigilijna
  32. Ćwikła Jacek – Plakat
  33. Misiak Michał – Struktury...
  34. Antoniewicz Mirek i Przyjaciele
  35. Hałas 2013 – Prace najnowsze
  36. Liszkowski Witold – Struktury...
  37. Wrocławska Miniatura Tkacka
  38. Jędrzejewski Michał – Poczta...
  39. Wilkowski Henryk (1933-1996) – Szklany ślad
  40. Wysocki Stanisław – Stan Wys & Family
  41. Wołczuk Marian – Malarstwo
  42. Wiącek Jacek – Malarstwo
  43. 7. Misterium Zaduszkowe 2013
  44. Nowy obiekt kultury
  45. Hałas Józef – Gwasze
  46. Ceramika unikatowa – 2. Przegląd
  47. Głuszek Andrzej & Głuszek Jerzy
  48. UFO – Unikat, Forma, Obiekt
  49. Klimczak-Dobrzaniecka Anna
  50. Pawlak Kazimierz – Trzy, Brzeg
  51. Kostka Edward – Malarstwo
  52. Granowska Ewa – Zapis
  53. Minciel Eugeniusz – Malarstwo
  54. Wilk Urszula – Linie
  55. Wilk Urszula – Niewysłane listy...
  56. Garnik Władysław – Peregrynacje
  57. Duch dawnego Chang'an
  58. Koniec i początek – Chiny
  59. Wiącek Czesław ‒ Česiek
  60. Domański Tomasz – Landart...
  61. Wilk Urszula – Sonata na cztery...
  62. Rossano Ewa – Rzeźba, malarstwo
  63. Saul Piotr – Rozbita rzeczywistość...
  64. Pieczyste – Ceramicy na Jatkach
  65. Wilk Urszula – Zdumiewająca...
  66. Banaś Katarzyna – List oceaniczny
  67. Mielniczyk i Kulpa – Malarskie...
  68. Aukcja obrazów – GSA
  69. Kapłański Jerzy – Malarstwo
  70. Kubiak-Wójcik K. – Malarstwo, rzeźba
  71. Żelechower-Aleksiun M. – Wszystko...
  72. Szczepaniak Krystyna – Marzenie...
  73. Gostylla-Pachucka z Grupą Tkacką

 

Fotoreportaże 2012

  1. 47 Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski
  2. 48. Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski
  3. 5. Festiwal Wysokich Temperatur
  4. Antoniewicz Mirek – Koty
  5. Antoniewicz Mirek – Malarstwo
  6. Antoniewicz Mirek – Portret...
  7. Antoniewicz Mirek – Portret...
  8. Antoniewicz Mirek – Złota Kraina
  9. Artyści na rzecz Rozalii Kierc
  10. Banaś Kasia – Olśnienia i powroty
  11. Berdyszak Jan – Szkice i rysunki
  12. Bortkiewicz Jan – Fotografie i...
  13. Budujemy Miasto Sztuki II – Finisaż
  14. Budujemy Miasto Sztuki II – Start
  15. Budujemy Miasto Sztuki II – Warsztaty
  16. Cichoń Monika – Cienie
  17. Cybińska K., Włodarczyk-Puchała R. i in.
  18. Cybińska Krystyna – Wyrobisko
  19. Droga światła – W hołdzie Papieżowi
  20. Dudek-Dürer Andrzej – Meta...
  21. Dworski Mateusz – Figury dworskie
  22. E. Damborská & E. Poradowska-Werszler
  23. Festiwal Sztuki Włókna – Jedlica: rzeka...
  24. Festiwal Sztuki Włókna – U podnóża...
  25. Festiwal Sztuki Włókna – Wystawy
  26. Festiwal Sztuki Włókna 2012
  27. Głazik Lidia – Rzeźba organiczno-liryczna
  28. Gryt Alojzy z rodziną – Prace
  29. Hałas Józef – Urodziny Mistrza
  30. I EFS – Fun, Joke, Surprise
  31. I EFS – Mikrokosmos Zdarzeń
  32. I EFS – Mróz Kamila: CableLamp
  33. I EFS – Pawlak Kazimierz: Trzy
  34. III Park Sztuki – W poszukiwaniu błękitu
  35. Jarodzki Konrad – World Trade Center
  36. Kameralna Sztuka Tkacka
  37. Kasperski Maciej – Ceramika Noszona #3
  38. Kasperski Maciej – Karesansui
  39. Kolekcja, czyli emocje – Ceramika
  40. Kryzys. Każdy ma taki, na jaki zasługuje
  41. Kutera Anna – Post
  42. Liszkowski Witold – Permafo
  43. Liszkowski Witold – Sztuka Osobista
  44. Łozowski Janusz – Malarstwo
  45. Makarewicz Zbigniew – Kopie
  46. Malicka-Zamorska Anna z Rodziną
  47. Misterium – 96 świeczek
  48. Misterium Zaduszkowe 2012
  49. Narodowe Pokoje Sztuki – 10 czerwca
  50. Narodowe Pokoje Sztuki – 11 czerwca
  51. Narodowe Pokoje Sztuki – 12 czerwca
  52. Narodowe Pokoje Sztuki – 13 czerwca
  53. Narodowe Pokoje Sztuki – 14 czerwca
  54. Narodowe Pokoje Sztuki – 8 czerwca
  55. Narodowe Pokoje Sztuki – 9 czerwca
  56. Narodowe Pokoje Sztuki – Euro 2012
  57. Naskow Nicole – Nie ma malarstwa...
  58. Nowe otwarcie – ZG ZPAP
  59. Pałka-Szyszka Danuta – Akwarele
  60. Pawlak Kazimierz – Nurt czasu
  61. Pawlak Kazimierz – Sympozjum Szkła
  62. Pawlak Kazimierz – Włókno
  63. Perfomedia Wenecja 2012
  64. Pochwała niekonsekwencji
  65. Polańska Ewa – Obrazy światłem...
  66. Poradowska-Werszler E. – Trzy drogi...
  67. Poradowska-Werszler Ewa – Medal...
  68. Poradowska-Werszler Ewa – Wizualne...
  69. Porcelana Inaczej – XXXV Sympozjum
  70. Przyjdź na Jatki sadzić kwiatki
  71. Rozpondek Krzysztof – Nie tylko balast
  72. Ruta Dominika – Metafora obecności
  73. Salon Sztuki – Dni Promocji Sztuki
  74. Sarzyńska Janina i Kustosz Dominika
  75. Sibera Alina – Inspiracje
  76. Stadnik G., Lewandowska M. – Fotografia
  77. Staszczak Michał – Imaginaria...
  78. Sztuka włókna – 40-lecie
  79. Śliz Urszula – Topos. Metafora krzywej
  80. Targi Sztuki we Wrocławiu
  81. To My – Koło Plastyków Amatorów
  82. Uczta u Mistrzów
  83. Wdowczyk Jolanta – Kot jaki jest...
  84. Wietrzenie Galerii na Jatkach
  85. Wilk Urszula – Linie
  86. Włodarczak T. i Szymczakowska M.
  87. Worsztynowicz Monika – Malarstwo
  88. Wójcik Igor i inni – Hybrydy wrocławskie
  89. Wręczenie Nagrody Roku 2011
  90. Young-Kyoung Youn – Miejskie..

 

Fotoreportaże 2011

  1. Budujemy Miasto Sztuki – Euro 2012
  2. Budzyński Mateusz – Brzydkie obrazy
  3. Damborska Eva w Galerii Tkackiej
  4. Droga IV – Tkanina artystyczna
  5. Dudek-Dürer A. – Meta Przemiana I
  6. Duduś Edyta – Sztukonotatki...
  7. Fikcja – Rzeczywistość – Manipulacja
  8. Gala Nagrody 2010
  9. Gloria Artis dla Bronisława Wolanina
  10. Hałas Józef – Gwasze
  11. III. Festiwal Ekoglass – Cieszyn i Praga
  12. III. Park Sztuki – W poszukiwaniu błękitu
  13. Jurkiewicz Zdzisław – Jubileuszowa wystawa
  14. Kasińska Jolanta – Formy czasu
  15. Kasperski Maciej – Ceramika Noszona #1
  16. Kasperski Maciej – Ceramika Noszona #2
  17. Kociński Mirosław – Paradoksy
  18. Liszkowski – Multistruktury: finisaż
  19. Liszkowski Witold – Multistruktury: wernisaż
  20. Liszkowski Witold – Pinku eiga
  21. Misterium Zaduszkowe 2011
  22. Paluszak Zbigniew – Requiem dla...
  23. Po setce – Galeria BB
  24. Po Setce – Galeria Kościelak
  25. Po Setce – Muzeum Miejskie Arsenał
  26. Purzycka Edyta – Inne kosmosy
  27. Staszczak Michał – Nieskończone
  28. Terlikowska Elżbieta – Wczorajszy...
  29. Wójcik Igor – Malarstwo
  30. Współczesna Wojowniczka – Pokaz
  31. Współczesna Wojowniczka – Wystawa
  32. Wysocki Stanisław – Nagroda i wystawa
  33. Zasłużeni Kulturze Gloria Artis 2011

 

Fotoreportaże 2010

  1. Staszczak Michał - Wieloświaty

 

 

oprac.©kkuzborska