wyszukiwanie zaawansowane

Foto

Prezentacja działań artystycznych, których uczestnikami lub animatorami są członkowie ZPAP Okręgu Wrocławskiego.

Fotoreportaże 2006-2016, podlinkowane

2016

  1. Liszkowski Witold i Mikołajek Mariusz
  2. Podsiadły Leon – Rzeźba
  3. Wrocławski Strukturalizm
  4. Dudek-Dürer Andrzej – MetaSfery Czasoprzestrzeni – Żywa Rzeźba
  5. Mielniczyk Anna – Identyfikacje malarskie
  6. Dudek-Dürer Andrzej – Żywa Rzeźba, korelacje, uwarunkowania i reinterpretacje
  7. ZPAP Wrocław – zoojatki
  8. Głuszek Andrzej i Głuszek Jerzy – Synchronie
  9. Kociński Mirosław – Transmisje | Mozaiki
  10. 9. Podwodny Wrocław – Podróż nieskończona
  11. Jednomandatowe Jatki
  12. Czok Bożena i Trzybulska Barbara – Szkło i ceramika
  13. Jędrzejewski Michał Kosma – XX | Benefis
  14. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej – Próba retrospektywy
  15. Wilk Urszula – Mój prywatny obszar chronionego krajobrazu
  16. Sztuka na wodzie – Malarstwo
  17. 25 lat ORKD – Konferencja Konserwatorska
  18. Kozera-Radomska Bogna – Fryzy
  19. Józefowski Eugeniusz – Nad-pisane książki
  20. Nitka-Nikt Jolanta & Ziółkowska Joanna – Dalekie i bliskie
  21. Antoniewicz Mirek & René Pascal – Malarstwo
  22. Żelechower-Aleksiun Mira – Malarstwo. 50+, czyli pół wieku twórczości
  23. Kociński Mirosław – Kombinacje
  24. Okoń-Rudnicka Natalia – Freak Show
  25. Dudek-Dürer Andrzej – Żywa Rzeźba
  26. Polska – Ćwierćwiecze wolności
  27. Wrocław Now – Wszystkie oblicza chaosu
  28. Kasperski Maciej – Sekwencje dotyku | Sequences of touch
  29. Zawalińska Anna – Geometryzacja formy. Między przedstawieniem a abstrakcją
  30. Wilk Urszula – Blumetrie, nieskończoność obrazu skończonego
  31. Poradowska-Werszler E.M. – Puls ultra | Wciąż dalej
  32. Marek Michał – W dół rzeki
  33. Kiczura Ludwik (1934-2015) – Wspomnienie
  34. Nagroda Roku 2015 – Leon Podsiadły
  35. Staszczak Michał – Defragmentacje
  36. Mikołajek Mariusz – Niebieskie okna
  37. Liszkowski Witold – Struktury osobiste
  38. 20-lecie Grupy Tkackiej Wątek
  39. Wolanin Bronisław (1937-2013) – Ceramika artystyczna

 

2015

  1. Staszczak Michał – 10. Resume
  2. Andrzej Dudek-Dürer – Notacje czasoprzestrzeni
  3. Poradowska-Werszler E. – Minął wiek, czas tkania
  4. Barański Leon Antoni – Scenografia, plakat (1960-2015)
  5. Malicka-Zamorska Anna – Po drugiej stronie lustra
  6. 7. Park Sztuki – Plener Malarski
  7. Groyecka-Ratajczak Maria – Wyspa Totemfame
  8. Krzetuska-Geppert Hanna (1903-1999) – Malarstwo, spotkanie i film o artystce
  9. Tętno – Galeria Sztuki i Designu
  10. Lipska-Zworska Irena – Moje światy
  11. Kiczura Ludwik – Szkło jest po to, żeby się tłukło
  12. Nitka Zdzisław – Drzazgi i zadziory
  13. Kociński Mirosław – Tu mieszkam
  14. Kulig Marek ‒ Archeo
  15. Cybińska Krystyna ‒ Spotkanie z artystką
  16. Wójcik Igor i inni ‒ Postindustrium urojone
  17. Dubiel Pati i Bors Kasia – Mistrzowie Kina
  18. Rozpondek Krzysztof – Clay Story
  19. Malicka-Zamorska Anna – Ceramika
  20. Borowska & Gisges-Dalecka – Przenikanie
  21. Jojnowicz Małgorzata – Istota koloru
  22. Konserwatorzy Dzieł Sztuki – 25-lecie OR KDS
  23. Artyści Dolnego Śląska W Kręgu Krzyża
  24. Letki Lucyna – Moje klimaty
  25. Liszkowski Witold – Dzikie pola
  26. Banaś Kasia i Kuczma Waldemar – Cisza i kolor
  27. Poradowska-Werszler Ewa Maria – Malarstwo materią
  28. Staszczak Michał – Obecne/Nieobecne
  29. Cybińska Krystyna – Konteksty
  30. Poradowska-Werszler Ewa Maria – Malarstwo
  31. Worsztynowicz Monika – Terra Indigena
  32. Wroński Tadeusz – Malarstwo
  33. Wieczorek Piotr – Stos sztuki
  34. Nitka-Nikt Jolanta – Ludowe inspiracje
  35. Szczepaniak Krystyna – Odlot
  36. Ostoja-Ostaszewski Marek – Malarstwo
  37. Warlikowska ET BER Małgorzata ‒ Akcja Stary Banan, Strajk
  38. Kociński Mirosław – Wokół trójki
  39. Ankiersztejn Marta – Frozen
  40. Błażejewski Piotr – W drodze
  41. Poradowska-Werszler E.M. – JP2 (1920-2005)
  42. Aleksiun Jan Jaromir – Wycinki…
  43. Nitka Zdzisław – Malarstwo
  44. Janczak-Wałaszek E. – Danse, finisaż
  45. Gołuch Wiesław – Na własny rachunek
  46. Kosmala Agata – Pomiędzy
  47. 6. Park Sztuki – Malarstwo
  48. Kasperski Maciej – Keramik Europas
  49. Błażejewski Piotr – W drodze
  50. Burak Sofia – Tkanina
  51. Nitka-Nikt Jolanta – Szczypta kolorów i myśli
  52. Werszler Rafał – Maski
  53. Janczak-Wałaszek E. i Wałaszek K. – Danse
  54. Poradowska-Werszler E.M. – Obrazy folowane
  55. Rozpondek Krzysztof – Ecce Lutum
  56. Wilk Urszula – Malarstwo, Dyrda-Kujawska Małgorzata – Ceramika – Biel i czerń...
  57. Chwałczyk Jan – Spotkanie z artystą
  58. Ayama Shinya – Moje widzenie polskich miast
  59. Hałas Józef – Wspomnienie

 

2014

  1. Błażejewski Piotr - W drodze, razem ze mną
  2. Pałka-Szyszka Danuta - Malarstwo
  3. Pawlik-Kiebdój Renata - Bestiarium
  4. Zyśko Aleksander Marek - Fotorysunki
  5. Chodurski Jerzy - Anioły-Ptaki
  6. Jakubek Marek - Nominacja profesorska
  7. Stankiewicz-Szczerbik Beata - Autoportrety...
  8. Gloria Artis 2014
  9. Europejski Festiwal Szkła - Animal Planet
  10. Mikrokosmos - Kraina szkła
  11. Wilk Urszula - Linie...
  12. 8. Misterium Zaduszkowe
  13. Józefowski Eugeniusz - Narracje...
  14. Józefowski Eugeniusz - Poruszające Ciało
  15. Purzycka Edyta - Od bieli do czerni
  16. Liszkowski Witold - Pytania
  17. Domański Tomasz - Square
  18. Sacharczuk Bożena - Konteksty. Ceramika
  19. Świadomość, Przemiany, Rzeczywistość - ZPAF
  20. Nitka-Nikt Jolanta - Szept martwych natur
  21. Poradowska-Werszler E. - Wieloznaczność lnu...
  22. Krawczyk-Halicka Jadwiga - Na krawędzi
  23. Antoniewicz Mirek - Miejsce...
  24. Jarczewski Jacek - Malarstwo
  25. Precyzja sztuki włókna
  26. Młodzi Zdolni
  27. Dudek-Dürer Andrzej - Korelacje...
  28. Kapłański Jerzy - 50 lat malarstwa
  29. Cieślikowska-Kulmatycka M. - Malarstwo...
  30. 40 lat sztuki włókna (1974-2014)
  31. Jan Paweł II (1920-2005) - Na fali zdumień
  32. Borgosz Marta - Wybieg
  33. Linia życia - uznani artyści polscy
  34. Płocica Grażyna - Zajrzyj do wnętrza
  35. Harlender Marcin - Antyornamenty
  36. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej - Zbierane...
  37. Wieczorek Piotr - Teatr scenografii
  38. Jasiński-Szela Kazimierz - Świat abstrakcji
  39. Wielkanoc 2014
  40. Dworski Mateusz - Wizerunki
  41. 5. Park Sztuki - Plener malarski
  42. Ideometrie - artyści wrocławscy
  43. Rozpondek Krzysztof: Balast - Konfiguracje
  44. Klimczak-Dobrzaniecki A., Jaklewicz K., Nitka Z.
  45. Pięciu muszkieterów - M. Mikołajek, E. Minciel...
  46. Artystyczne Jatki - galeria otwarta
  47. Worsztynowicz Monika - Demonice
  48. Jaklewicz Karolina - Północ
  49. Harrison Diana - Bounderies
  50. Terlikowska Elżbieta - Cicha obecność
  51. Antoniewicz Mirek - Moje miejsce
  52. Minciel Eugeniusz - Drzwi do malarstwa
  53. Domański Tomasz - Square Babel
  54. Warlikowska ET BER Małgorzata - Marilyn...
  55. Skarbek Krzysztof - Miłość i...
  56. Antoniewicz Mirek i Pascal Rene - Wietata...
  57. Zawalińska Anna - Origami...

 

2013

  1. Mielniczyk i Kulpa - Malarskie...
  2. Aukcja obrazów - GSA
  3. Kapłański Jerzy - Malarstwo
  4. Kubiak-Wójcik K. - Malarstwo, rzeźba
  5. Żelechower-Aleksiun M. - Wszystko...
  6. Szczepaniak Krystyna - "Marzenie"...
  7. Gostylla-Pachucka z Grupą Tkacką
  8. Patuszyńska Monika - Bastards...
  9. Bujak Anna - Rzeźby
  10. Jojnowicz Małgorzata - Reaktywacja
  11. Skarbek Krzysztof - Miłość i strach
  12. Goś Emil - Dawno temu w Breslau
  13. Poradowska-Werszler E.M. - Krzyż...
  14. Burgielski Bartosz - Misterium natury
  15. Międzynarodowe Triennale Tkaniny
  16. Saul Piotr - Tylko żadnego fast...
  17. Projekt Moving Art Box
  18. Kozera-Radomska B. - Malarstwo...
  19. Park Sztuki - Malarstwo
  20. Łaska wiary - JP2 8. rocznica...
  21. Antoniewicz Mirek - In Cammino
  22. Gnacek Stanisław - Nie tylko...
  23. Pawlak Kazimierz - Trzy, Krosno
  24. Purzycka Edyta - Ale się porobiło
  25. Primavera 2013 - ASP Wrocław
  26. Nominacje profesorskie
  27. Karpiński i Podsiadły - albumy
  28. Splendor tkaniny
  29. Nagroda Roku 2012
  30. Klafta Artur - Pocałunek kochanki
  31. Droga 5 - Tkanina unikatowa
  32. Mikołajek Mariusz - Miejsce
  33. Dudek-Dürer Andrzej - instalacje...
  34. Werszler Jerzy - Rysunek
  35. Świniarski Tadeusz - Malarstwo...
  36. Bator Manfred - Ładne prace ręczne
  37. Górka Wojciech - Może morze...
  38. Liszkowski Witold - wystawa wigilijna
  39. Ćwikła Jacek - Plakat
  40. Misiak Michał - Struktury...
  41. Antoniewicz Mirek i Przyjaciele
  42. Hałas 2013 - Prace najnowsze
  43. Liszkowski Witold - Struktury...
  44. Wrocławska miniatura tkacka
  45. Jędrzejewski Michał - Poczta...
  46. Wilkowski Henryk (1933-1996) - Szklany ślad
  47. Wysocki Stanisław - Stan Wys & Family
  48. Wołczuk Marian - Malarstwo
  49. Wiącek Jacek - Malarstwo
  50. 7. Misterium Zaduszkowe 2013
  51. Nowy obiekt kultury
  52. Hałas Józef - Gwasze
  53. Ceramika unikatowa - 2. Przegląd
  54. Głuszek Andrzej & Głuszek Jerzy
  55. UFO - Unikat, Forma, Obiekt
  56. Klimczak-Dobrzaniecka Anna
  57. Pawlak Kazimierz - Trzy, Brzeg
  58. Kostka Edward - Malarstwo
  59. Granowska Ewa - Zapis
  60. Minciel Eugeniusz - Malarstwo
  61. Wilk Urszula - Linie
  62. Wilk Urszula - Niewysłane listy...
  63. Garnik Władysław - Peregrynacje
  64. Duch dawnego Chang'an
  65. Koniec i początek - Chiny
  66. Wiącek Czesław ‒ Česiek
  67. Domański Tomasz - Landart...
  68. Wilk Urszula - Sonata na cztery...
  69. Rossano Ewa - rzeźba, malarstwo
  70. Saul Piotr - Rozbita rzeczywistość...
  71. Pieczyste - Ceramicy na Jatkach
  72. Wilk Urszula - Zdumiewająca...
  73. Banaś Katarzyna - List oceaniczny

 

2012

  1. Cybińska Krystyna ‒ Wyrobisko
  2. I EFS - Mróz Kamila: CableLamp
  3. I EFS - Pawlak Kazimierz: Trzy
  4. I EFS - Fun, Joke, Surprise
  5. Pawlak Kazimierz - Sympozjum Szkła
  6. Poradowska-Werszler Ewa - Medal...
  7. Wdowczyk Jolanta - Kot jaki jest...
  8. Poradowska-Werszler E. - Trzy drogi...
  9. Festiwal Sztuki Włókna - Jedlica: rzeka...
  10. Festiwal Sztuki Włókna - U podnóża...
  11. Festiwal Sztuki Włókna - wystawy
  12. Festiwal Sztuki Włókna 2012
  13. Wójcik Igor i inni - Hybrydy wrocławskie
  14. Antoniewicz Mirek - Koty
  15. Antoniewicz Mirek - Portret...
  16. Bortkiewicz Jan - Fotografie i...
  17. Włodarczak T. i Szymczakowska M.
  18. Wilk Urszula - Linie
  19. Sztuka włókna - 40-lecie
  20. Kutera Anna - Post
  21. Jarodzki Konrad - World Trade Center
  22. Makarewicz Zbigniew - Kopie
  23. Łozowski Janusz - Malarstwo
  24. Pałka-Szyszka Danuta - Akwarele
  25. Sibera Alina - Inspiracje
  26. Narodowe Pokoje Sztuki - 14 czerwca
  27. Narodowe Pokoje Sztuki - 13 czerwca
  28. Narodowe Pokoje Sztuki - 12 czerwca
  29. Narodowe Pokoje Sztuki - 11 czerwca
  30. Narodowe Pokoje Sztuki - 10 czerwca
  31. Narodowe Pokoje Sztuki - 9 czerwca
  32. Narodowe Pokoje Sztuki - 8 czerwca
  33. Narodowe Pokoje Sztuki - Euro 2012
  34. Kasperski Maciej - Ceramika Noszona #3
  35. Kolekcja, czyli emocje - ceramika
  36. Antoniewicz Mirek - Portret...
  37. Stadnik G., Lewandowska M. - fotografia
  38. Cichoń Monika - Cienie
  39. Kryzys. Każdy ma taki, na jaki zasługuje
  40. Young-Kyoung Youn - Miejskie...
  41. Głazik Lidia - Rzeźba organiczno-liryczna
  42. Banaś Kasia - Olśnienia i powroty
  43. Poradowska-Werszler Ewa - Wizualne...
  44. Worsztynowicz Monika - Malarstwo
  45. Sarzyńska Janina i Kustosz Dominika
  46. Dworski Mateusz - Figury dworskie
  47. 47 Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski
  48. Perfomedia Wenecja 2012
  49. Śliz Urszula - Topos. Metafora krzywej
  50. Nowe otwarcie - ZG ZPAP
  51. 96 świeczek
  52. Droga światła - w hołdzie Papieżowi
  53. Pochwała niekonsekwencji
  54. Budujemy Miasto Sztuki II - finisaż
  55. Budujemy Miasto Sztuki II - warsztaty
  56. Artyści na rzecz Rozalii Kierc
  57. Pawlak Kazimierz - Nurt czasu
  58. Nagroda Roku 2011
  59. Wietrzenie Galerii na Jatkach
  60. Przyjdź na Jatki sadzić kwiatki
  61. Dudek-Dürer Andrzej - Meta...
  62. Budujemy Miasto Sztuki II - start
  63. Kasperski Maciej - Karesansui
  64. Malicka-Zamorska Anna z rodziną
  65. Naskow Nicole - Nie ma malarstwa...
  66. To My - Koło Plastyków Amatorów
  67. K. Cybińska, R. Włodarczyk-Puchała i in.
  68. III Park Sztuki - W poszukiwaniu błękitu
  69. Kameralna sztuka tkacka
  70. Porcelana Inaczej - XXXV Sympozjum
  71. Berdyszak Jan - Szkice i rysunki
  72. Festiwal Wysokich Temperatur
  73. Polańska Ewa - Obrazy światłem...
  74. Hałas Józef - Urodziny Mistrza
  75. Ruta Dominika - Metafora obecności
  76. 48. Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski
  77. Liszkowski Witold - Sztuka osobista 1977
  78. Targi Sztuki we Wrocławiu
  79. Liszkowski Witold - Permafo
  80. Uczta u Mistrzów
  81. Antoniewicz Mirek - Złota Kraina
  82. Rozpondek Krzysztof - Nie tylko balast
  83. Antoniewicz Mirek - Malarstwo
  84. E. Damborská & E. Poradowska-Werszler
  85. Pawlak Kazimierz - Włókno
  86. Gryt Alojzy z rodziną - Prace
  87. Misterium Zaduszkowe 2012
  88. Staszczak Michał - Imaginaria...
  89. Salon Sztuki - Dni Promocji Sztuki
  90. I EFS - Mikrokosmos Zdarzeń

 

2011

  1. Kociński Mirosław - Paradoksy
  2. Misterium Zaduszkowe 2011
  3. III Festiwal Ekoglass - Cieszyn i Praga
  4. Dudek-Dürer A. - Meta Przemiana I
  5. Duduś Edyta - Sztukonotatki...
  6. Wójcik Igor - Malarstwo
  7. III Park Sztuki - W poszukiwaniu błękitu
  8. Damborska Eva w Galerii Tkackiej
  9. Zasłużony Kulturze Gloria Artis 2011
  10. Purzycka Edyta - Inne kosmosy
  11. Staszczak Michał - Nieskończone
  12. Fikcja - Rzeczywistość - Manipulacja
  13. Kasińska Jolanta - Formy czasu
  14. Gloria Artis dla Bronisława Wolanina
  15. Kasperski Maciej - Ceramika Noszona #2
  16. Wysocki Stanisław - Nagroda i wystawa
  17. Terlikowska Elżbieta - Wczorajszy...
  18. Droga IV - tkanina artystyczna
  19. Liszkowski Witold - Pinku eiga
  20. Współczesna Wojowniczka - wystawa
  21. Współczesna Wojowniczka - pokaz
  22. Jurkiewicz Zdzisław - retrospektywa
  23. Budzyński Mateusz - Brzydkie obrazy
  24. Paluszak Zbigniew - Requiem dla...
  25. Budujemy Miasto Sztuki - Euro 2012
  26. Kasperski Maciej - Ceramika Noszona #1
  27. Po setce - Muzeum Miejskie Arsenał
  28. Po setce - Galeria Kościelak
  29. Po setce - Galeria BB
  30. Liszkowski - Multistruktury: finisaż
  31. Gala Nagrody 2010
  32. Hałas Józef - Gwasze
  33. Liszkowski Witold - Multistruktury: wernisaż

 

2010

  1. Staszczak Michał - Wieloświaty

 

2009

  1. Rozpondek Krzysztof - Parzyste, nieparzyste

 

2007

  1. Pławska-Jackiewicz Krystyna - rzeźba
  2. Zaduszki 2007 - Na Jatkach

 

2006

  1. Terlikowska Elżbieta - Nu shu
  2. Lipska-Zworska Irena – Ceramika

 

oprac. kk