wyszukiwanie zaawansowane

Wystawy

Wystaw artystów-członków ZPAP

Wystawy 2017

  1. Andrzej Jarodzki – „Złodziej obrazów”
  2. Marian Wołczuk – „Moja Przestrzeń”
  3. Jacek Dworski – „BRĄZ, rzeźby, plakiety, medale”
  4. Wojciech Kaniowski – „Obiekty”
  5. Jadwiga Krawczyk-Halicka – „Ścieżki – Drogi – Droga”
  6. Józef Hałas – „Poszukiwania”
  7. Christopher Nowicki – „Surrogate Reality”
  8. Romuald Kutera – „Odryka”
  9. „Duch święty światłością sumień” 
  10. „Idziecie na Wilki?”
  11. „7 wymiar sztuki”

 

Wystawy 2016

  1. Staszczak Michał – Sen o zapomnieniu
  2. Kasińska Jolanta – Symfonie
  3. Jarodzki Konrad – Impulsy
  4. Wójcik Igor – Mechabiotylopiszczele
  5. Stanielewicz Małgorzata – Miasto
  6. Mielniczyk Anna – Identyfikacje malarskie
  7. Kozłowska Barbara (1940-2009) – Wszystko to możesz zobaczyć gdziekolwiek
  8. Czok Bożena i Trzybulska Barbara – Szkło i ceramika
  9. Nitka-Nikt J. & Ziółkowska J. – Dalekie Dalekie i bliskie
  10. Antoniewicz Mirek & René Pascal − Malarstwo
  11. Kontakt | Contact – Gdańsk, Warszawa, Wrocław
  12. Ceramika i szkło − Obszary sensualne
  13. Spółka ZOO Jatki
  14. Jędrzejewski Michał Kosma – A 14/15. Rysunki barwne
  15. Liszkowski Witold – Struktury Osobiste, Pinku Eiga, Sztuka Osobista, Multistruktury
  16. Kasperski Maciej − Sekwencje dotyku | Sequences of touch
  17. Zawalińska Anna − Geometryzacja formy. Między przedstawieniem a abstrakcją
  18. Wilk Urszula – Blumetrie, nieskończoność obrazu skończonego
  19. Marek Michał – W dół rzeki
  20. Mielniczyk A i Kramm A.M. − Amazi Perebi
  21. Wolanin Bronisław (1937-2013) – Ceramika
  22. Liszkowski Witold – Struktury osobiste

 

Wystawy 2015

  1. 7. Park Sztuki – Plener Malarski
  2. Kopystyński Stanisław – Fascynacje łagodne
  3. Staszczak Michał – 10. Resume
  4. Lipska-Zworska Irena – Moje światy
  5. Chierowska Katarzyna – W poszukiwaniu ducha plugin
  6. Nitka Zdzisław – Drzazgi i zadziory
  7. 4. Europejski Festiwal Szkła – Love
  8. Kasperski Maciej – Ceramika by PL
  9. Jojnowicz Małgorzata – Istota koloru
  10. Jojnowicz Małgorzata – Turkusowe lato
  11. Górka Wojciech – Radość malowania
  12. Ratajczak-Kurowicka Joanna – Kiedy ciało staje się promieniem
  13. Wroński Tadeusz ‒ Malarstwo
  14. Szczepaniak Krystyna ‒ Odlot
  15. Aleksiun Jan i inni – Wrocławski Plakat
  16. Poradowska Ewa – Jan Paweł II (1920-2005)
  17. Banaś Katarzyna – Malarstwo
  18. Aleksiun Jan Jaromir – Wycinki...
  19. Gołuch Wiesław – Na własny rachunek
  20. Poradowska-Werszler E.M. – Obrazy folowane
  21. Błażejewski Piotr – Malarstwo. W drodze...

 

Wystawy 2014

  1. Józefowski Eugeniusz - Narracje...
  2. Chodurski Jerzy - Wyroby szklane
  3. Wilk Urszula - Linie...
  4. Sacharczuk Bożena - Konteksty. Ceramika
  5. 50 lat Plenerów Ceramiczno-Rzeźbiarskich
  6. Artystyczne Jatki - galeria otwarta
  7. Skarbek Krzysztof - Mistrz i...
  8. Dudek-Dürer Andrzej - Korelacje...
  9. Naskow Nikole, Wójcik Witold Vito...
  10. Purzycka Edyta - Od bieli do czerni
  11. Grudzień Adam - Post, obrazy i rzeźby
  12. Antoniewicz Mirek - Alice non sa…
  13. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej - Zbierane...
  14. Wieczorek Piotr - Teatr scenografii
  15. Jasiński-Szela - Świat abstrakcji...
  16. Jan Paweł II (1920-2005) - Na fali zdumień
  17. Dworski Mateusz - Wizerunki
  18. Mikołajek Mariusz - Artyści...
  19. Antoniewicz Mirek - Moje Miejsce
  20. Ideometrie - artyści wrocławscy
  21. Minciel Eugeniusz - Drzwi...
  22. Worsztynowicz Monika - Demonice
  23. Warlikowska ET BER Małgorzata - Marilyn...
  24. ZPAF - Inny potencjał fotografii
  25. Zawalińska Anna - Origami
  26. Stankiewicz-Szczerbik Beata - Autoportrety...

 

Wystawy 2013

  1. Grafika - Konfrontacje II
  2. Purzycka Edyta - Ale się porobiło
  3. Karpiński Zbigniew i Podsiadły Leon
  4. Nagroda Roku 2012
  5. Klafta Artur - Pocałunek kochanki
  6. Kostka Edward - Akwarelą i olejem
  7. Jaroszewski Janusz - Historia...
  8. Domański Tomasz - Erotyki
  9. Bator Manfred - Ładne prace ręczne
  10. Werszler Jerzy - Rysunek
  11. Mielniczyk Anna - Poszczególność
  12. Świniarski Tadeusz - malarstwo, rzeźba
  13. Ćwikła Jacek - Plakat
  14. Mielniczyk Anna - Konstelacje
  15. Mirek Antoniewicz i Przyjaciele
  16. Liszkowski Witold - Struktury osobiste
  17. Andrzej Głuszek & Jerzy Głuszek
  18. UFO - Unikat, Forma, Obiekt
  19. Duch dawnego Chang'an
  20. Wiącek Czesław: Wiącki 2013 - Česiek
  21. Saul Piotr - Rozbita rzeczywistość...
  22. Kapłański Jerzy - Malarstwo
  23. Wilk Urszula - Zdumiewająca rozrzutność...
  24. Jojnowicz Małgorzata - Reaktywacja
  25. Kozera-Radomska Bogna - Malarstwo, rysunek
  26. 4. Park Sztuki - wystawa poplenerowa
  27. Łaska wiary - 8. rocznica śmierci JP2

 

Wystawy 2012

  1. Skarbek Krzysztof i Saul Piotr - Magia...
  2. Droga światła - w hołdzie Papieżowi
  3. Pochwała niekonsekwencji
  4. Budujemy Miasto Sztuki II
  5. Pawlak Kazimierz - Nurt czasu
  6. Przyjdź na Jatki sadzić kwiatki!
  7. Werszlerowie Honorata i Rafał
  8. Malicka-Zamorska Anna z rodziną
  9. Polańska Ewa - Obrazy światłem...
  10. Nowe Otwarcie - wystawa ZG ZPAP
  11. Kameralna sztuka tkacka
  12. Porcelana Inaczej - XXXV Sympozjum
  13. W poszukiwaniu błękitu - ZPAP, Kliczków
  14. Antoniewicz Mirek - Moje miejsce
  15. Olszewska-Tracz Sylwia - Samotność...
  16. Liszkowski Witold - Sztuka osobista
  17. Grafika. Kraków - Wrocław. Konfrontacje II
  18. Łozowski Janusz - Moje trzy światy
  19. Antoniewicz Mirek - Złota Kraina
  20. Uczta u Mistrzów
  21. Pawlak Kazimierz - Włókno
  22. I EFS - Pawlak Kazimierz: Trzy
  23. EFS - I Europejski Festiwal Szkła
  24. EFS - Szkło w przestrzeni miejskiej
  25. Liszkowski Witold - Zaczarowany...
  26. Antoniewicz Mirek - Koty
  27. Festiwal Sztuki Włókna - wystawy
  28. Kształt teraźniejszości - 65-lecie ZPAF
  29. Sztuka włókna - Grupa Tkacka 10 x TAK
  30. Dworski Mateusz - Figury Dworskie
  31. My Wrocławianie - ceramika
  32. Kutera Anna - Post
  33. Jarodzki Konrad - World Trade Center
  34. Łozowski Janusz - Malarstwo
  35. Antoniewicz Mirek - Portret...
  36. Dwa poziomy - wystawa fotografii
  37. Klafta Artur - Sublimacja
  38. Poradowska-Werszler Ewa - Wizualne...
  39. Worsztynowicz Monika - Malarstwo

 

Wystawy 2011

  1. Domański Tomasz - Hipisi ’80
  2. Kutera Romuald - Teatralizacja światła
  3. Kulpa Katarzyna - DoM
  4. Wieczorek Piotr - Art Meeting
  5. Deryng i Zamorska - Noc księżycowa 6
  6. Błażejewski Piotr - Malarstwo
  7. Dudek-Dürer A. - Przekraczanie
  8. Warlikowska M. - Eat Your Mother
  9. Paradowska-Werszler E. - Struktury...
  10. Rębisz-Werszler Honorata - Struktury...
  11. Festiwal Sztuki Włókna - Kowary 2011
  12. Werszler Rafał - Fanaberie w batiku...
  13. Nowak Nyogen i Hadydon Ewa - Kurz...
  14. Dwa poziomy - Galeria Domus
  15. Specylak Anna i Stadnik Grzegorz
  16. Wysocki Stanisław - rzeźby
  17. Terlikowska Elżbieta - Wczorajszy...
  18. Deryng i Zamorska - Noc księżycowa 5
  19. Stankiewicz-Szczerbik Beata - Off-Glass
  20. Droga IV - tkanina artystyczna
  21. Staszczak Michał - Artefakty
  22. Teraz sztuka/Art now - Bruksela
  23. Dudek-Dürer A. - Meta Przemiana I
  24. Wójcik Igor - malarstwo
  25. Liszkowski Witold - Pinku eiga
  26. Sztuka szkła - artyści wrocławscy
  27. Poradowska-Werszler E. - pokaz
  28. Jurkiewicz Zdzisław - retrospektywa
  29. Paluszak Zbigniew - Requiem...
  30. Budujemy Miasto Sztuki
  31. Po setce - uliczka Jatki
  32. Po setce - Galeria Tkacka
  33. Po setce - Galeria Kowalskiej
  34. Po setce - Galeria Kościelak
  35. Po setce - Galeria Wrocławska
  36. Po setce - Galeria M
  37. Po setce - Galeria Domus
  38. Po setce - Galeria BB
  39. Po setce - Galeria Miejska
  40. Po setce - Galeria Na Solnym
  41. Po setce - Galeria M Odwach
  42. Po setce - Galeria Awangarda
  43. Po setce - Galeria Szkła i Ceramiki
  44. Po setce - Muzeum Miejskie Arsenał
  45. Po setce - Pomnik Artysty Plastyka
  46. Po setce - Panorama Racławicka
  47. Po setce - Muzeum Narodowe
  48. Olivier Schollenberger - Archetypy...
  49. Staszczak Michał - Nieskończone
  50. Fijałkowscy A. i S. - Tetrahedron
  51. Hałas Józef - Gwasze
  52. Dudek-Dürer A. - Nieustanna zmiana...
  53. Liszkowski Witold - Multistruktury
  54. Tożsamość Subiektywna - fotografia
  55. Małgorzata Stanielewicz - Miasta widma
  56. III Park Sztuki - W poszukiwaniu błękitu
  57. Damborska Eva - Swary papieru...
  58. Malarstwo Waldemara Kuczmy
  59. Fikcja - Rzeczywistość - Manipulacja
  60. Purzycka Edyta - Inne kosmosy...
  61. Kasińska Jolanta - Formy czasu

 

Wystawy 2009-2001

  1. 2009 - Design - Antydesign
  2. 2006 - Inne Media
  3. 2005 - Rzeźba
  4. 2004 - Malarstwo
  5. 2003 - Szkło
  6. 2002 - Grafika i Rysunek
  7. 2001 - Ceramika

 

Zamieszczamy zapowiedzi i informacje o bieżących Państwa wystawach
lub o udziale w wystawie zbiorowej, w kraju i za granicą – członków ZPAP, bezpłatnie

Inne informacje dla Artystów - zpap.wroclaw.pl/informacje-dla-artystow